- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Mobilier
Conform specificației tehnice din Anunțul de participare și Desingn proiectul (anexat).
Conform specificației tehnice din Anunțul de participare și Desingn proiectul (anexat).
Information about the contracting authority
Name
CSC Dinamo
Fiscal code / IDNO
1006601000705
Address
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chisinau str. Sciusev 106A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/22/2021 6:51:38 PM
Last edited
11/1/2021 12:50:55 PM
MTender ID
CPV code
39100000-3
-
Mobilier
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Canapea pentru vizitatori
Conform specificației tehnice din Anunțul de participare și Desingn proiectul (anexat).
Status
Canceled procedure
Estimated value
11277 MDL
ID
56b033f9-7690-449d-8a8f-4be9f8f7682d
Minimal step
56.38
Period of validity of the contract
From 11/8/2021 7:00:00 PM Till 12/30/2021 7:54:27 PM
Link to tender
Tender start
From 11/2/2021 3:00:00 PM
Lot name : Scaun metalic rotativ de oficiu
Conform specificației tehnice din Anunțul de participare și Desingn proiectul (anexat).
Status
Canceled procedure
Estimated value
5049 MDL
ID
0a563e73-d188-4eb1-859e-87a9713066d6
Minimal step
25.25
Period of validity of the contract
From 11/8/2021 7:00:00 PM Till 12/30/2021 7:55:04 PM
Link to tender
Tender start
From 11/2/2021 3:18:30 PM
Lot name : Dulap de cancelarie pentru documente și dosare
Conform specificației tehnice din Anunțul de participare și Desingn proiectul (anexat).
Status
Canceled procedure
Estimated value
25250 MDL
ID
6454f469-ab15-4f99-8c83-517eee3f1cbb
Minimal step
126.25
Period of validity of the contract
From 11/8/2021 7:00:00 PM Till 12/30/2021 7:55:49 PM
Link to tender
Tender start
From 11/2/2021 3:37:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
41,576.00
MDL
Clarification period:
10/22/2021 6:56:02 PM - 10/28/2021 3:00:00 PM
10/22/2021 6:56:02 PM - 10/28/2021 3:00:00 PM
Bidding period:
10/28/2021 3:00:00 PM - 11/1/2021 4:00:00 PM
10/28/2021 3:00:00 PM - 11/1/2021 4:00:00 PM