- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație OMF Zorile, s. Zorile
Lucrări de reparație OMF Zorile, s. Zorile
Lucrări de reparație OMF Zorile, s. Zorile
Information about the contracting authority
Name
IMSP CS Cucuruzeni
Fiscal code / IDNO
1013606002793
Address
MD-3522,
MOLDOVA,
s.Cucuruzeni,
Orhei,
s. Cucuruzeni r. Orhei
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/22/2021 4:47:26 PM
Last edited
12/7/2021 2:53:21 PM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație OMF Zorile, s. Zorile
Lucrări de reparație OMF Zorile, s. Zorile
Status
Canceled procedure
Estimated value
1506530.17 MDL
ID
4dd47f9e-0283-47dd-ad93-6e3cab17e967
Procurement procedure documents
Din ce considerent sa solicitat cifra medie de afaceri 3 000 000 lei? Încălcați legea, la așa sumă alocată e destul și 750 000. O să contestăm dacă nu modificați această cerință abuzivă.
26.10.2021 13:14
Response to clarification: Cifra de afaceri impusă operatorilor economici a fost stabilită în conformitate cu prevederile art.21 din Legea privind achizițiile publice nr.131 din 03..07.2015
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
1,506,530.17
MDL
Clarification period:
10/22/2021 4:52:12 PM - 10/27/2021 2:00:00 PM
10/22/2021 4:52:12 PM - 10/27/2021 2:00:00 PM
Bidding period:
10/27/2021 2:00:00 PM - 11/4/2021 12:00:00 PM
10/27/2021 2:00:00 PM - 11/4/2021 12:00:00 PM