- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Echipament pentru militari
Potrivit descrierii bunurilor solicitate de către autoritatea contractantă prevăzute în Anexa nr. 18 la Caietul de sarcini.
Potrivit descrierii bunurilor solicitate de către autoritatea contractantă prevăzute în Anexa nr. 18 la Caietul de sarcini.
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Fiscal code / IDNO
1006601000473
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/22/2021 3:56:31 PM
Last edited
10/25/2021 10:53:22 AM
MTender ID
CPV code
18100000-0
-
Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Tricou din bumbac, culoare neagră
Potrivit descrierii bunurilor solicitate de către autoritatea contractantă prevăzute în Anexa nr. 18 la Caietul de sarcini
Status
Active
Estimated value
303529.08 MDL
ID
5598b497-4284-4770-8d06-60f961f507b7
Minimal step
303.53
Period of validity of the contract
From 11/3/2021 5:21:05 PM Till 12/30/2021 5:21:05 PM
Link to tender
Tender start
From 11/2/2021 3:00:00 PM
Lot name : Bocanci din piele naturală cu carâmb înalt, culoare neagră (iarnă)
Potrivit descrierii bunurilor solicitate de către autoritatea contractantă prevăzute în Anexa nr. 18 la Caietul de sarcini
Status
Active
Estimated value
304583.34 MDL
ID
751a1b2e-d464-4f0a-b267-b5ed60c46676
Minimal step
304.58
Period of validity of the contract
From 11/3/2021 5:22:37 PM Till 12/30/2021 5:22:37 PM
Link to tender
Tender start
From 11/2/2021 3:18:30 PM
Lot name : Centură tactică, culoare neagră
Potrivit descrierii bunurilor solicitate de către autoritatea contractantă prevăzute în Anexa nr. 18 la Caietul de sarcini
Status
Active
Estimated value
30000 MDL
ID
08df8d65-2535-4689-aa9c-723ed45a4d92
Minimal step
150
Period of validity of the contract
From 11/3/2021 5:23:41 PM Till 12/30/2021 5:23:41 PM
Link to tender
Tender start
From 11/2/2021 3:37:00 PM
Procurement procedure documents
anexele la caietul de sarcini.docx
Anexele la Caietul de sarcini
Technical specifications
10/22/2021 4:25:43 PM
No questions posted
Lot name : Centură tactică, culoare neagră
30000 MDL
Lot name : Bocanci din piele naturală cu carâmb înalt, culoare neagră (iarnă)
304583.34 MDL
Lot name : Tricou din bumbac, culoare neagră
303529.08 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
638,112.42
MDL
Clarification period:
10/22/2021 4:25:43 PM - 10/27/2021 2:00:00 PM
10/22/2021 4:25:43 PM - 10/27/2021 2:00:00 PM
Bidding period:
10/27/2021 2:00:00 PM - 11/1/2021 3:00:00 PM
10/27/2021 2:00:00 PM - 11/1/2021 3:00:00 PM