- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de elaborare a proiectului tehnic a unor segmente de drumuri publice locale
Servicii de elaborare a proiectului tehnic a unor segmente de drumuri publice locale
Servicii de elaborare a proiectului tehnic a unor segmente de drumuri publice locale
Information about the contracting authority
Name
Consiliul Raional Soroca
Fiscal code / IDNO
1007601010699
Address
3000,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
str.Stefan cel Mare, 5
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/22/2021 3:32:52 PM
Last edited
10/22/2021 3:53:15 PM
MTender ID
CPV code
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de elaborare a proiectului tehnic a unor segmente de drumuri publice locale
Servicii de elaborare a proiectului tehnic a unor segmente de drumuri publice locale.
Status
Active
Estimated value
536600 MDL
ID
edbcb6e3-2841-47f7-86e7-689889664817
Minimal step
5366
Period of validity of the contract
From 11/15/2021 4:40:24 PM Till 12/31/2021 4:40:24 PM
Link to tender
Tender start
From 11/5/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
anunt servicii de proiectare (4).signed.pdf
anunt servicii de proiectare (4).signed.pdf
Award documentation
10/22/2021 3:53:15 PM
caiet de sarcini proiectari. iojnita, curesnita, racovat,oclanda, iarova 2021docx.signed.pdf
caiet de sarcini proiectari.
Award documentation
10/22/2021 3:53:15 PM
ds_bunuri_servicii_.signed.pdf
ds_bunuri_servicii_.signed.pdf
Award documentation
10/22/2021 3:53:15 PM
duae drumuri proiectare (2).signed.pdf
duae drumuri proiectare (2).signed.pdf
Award documentation
10/22/2021 3:53:15 PM
caiet de sarcini proiectari. iojnita, curesnita, racovat,oclanda, iarova 2021docx.docx
caiet de sarcini proiectari. iojnita, curesnita, racovat,oclanda, iarova 2021docx.docx
Award documentation
10/22/2021 3:53:15 PM
No questions posted
Lot name : Servicii de elaborare a proiectului tehnic a unor segmente de drumuri publice locale
536600 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
536,600.00
MDL
Clarification period:
10/22/2021 3:53:15 PM - 10/28/2021 9:00:00 AM
10/22/2021 3:53:15 PM - 10/28/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
10/28/2021 9:00:00 AM - 11/4/2021 10:00:00 AM
10/28/2021 9:00:00 AM - 11/4/2021 10:00:00 AM