- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Formulare de evidență primară (medicală) pentru anul 2022
Formulare de evidență primară (medicală) pentru anul 2022
Formulare de evidență primară (medicală) pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Fiscal code / IDNO
1003600150783
Address
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/22/2021 2:52:50 PM
Last edited
10/25/2021 11:13:42 AM
MTender ID
CPV code
22800000-8
-
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Formularelor de evidență primară (medicală) pentru anul 2022
Formularelor de evidență primară (medicală) pentru anul 2022 conform anuntului de participare si tabel oferta
Procurement procedure documents
Nu coincide lista formularelor și cantitățile din tabel oferta cu anunț de participare. Care este cea corectă?
25.10.2021 11:09
Response to clarification: Buna ziua, tabelul oferta a fost ajustat conform anuntului de participare.
Lot name : Formularelor de evidență primară (medicală) pentru anul 2022
34868.33 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
34,868.33
MDL
Clarification period:
10/22/2021 2:55:38 PM - 11/2/2021 2:00:00 PM
10/22/2021 2:55:38 PM - 11/2/2021 2:00:00 PM
Bidding period:
11/2/2021 2:00:00 PM - 11/8/2021 10:00:00 AM
11/2/2021 2:00:00 PM - 11/8/2021 10:00:00 AM