- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Piese de schimb și accesorii pentru autovehicole
Piese de schimb și accesorii pentru autovehicole
Piese de schimb și accesorii pentru autovehicole
Information about the contracting authority
Name
BAZA PĂSTRARE TEHNICĂ ARMAMENT ŞI PATRIMONIU MILTAR
Fiscal code / IDNO
1008601001474
Address
MD5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
Strada Mihai Viteazu 34a
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/22/2021 2:13:50 PM
Last edited
10/22/2021 3:04:40 PM
MTender ID
CPV code
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Piese de schimb și accesorii pentru autovehicole
Piese de schimb și accesorii pentru autovehicole
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Piese de schimb și accesorii pentru autovehicole
37449.17 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
37,449.17
MDL
Clarification period:
10/22/2021 3:00:58 PM - 10/24/2021 3:00:00 PM
10/22/2021 3:00:58 PM - 10/24/2021 3:00:00 PM
Bidding period:
10/24/2021 3:00:00 PM - 10/27/2021 3:00:00 PM
10/24/2021 3:00:00 PM - 10/27/2021 3:00:00 PM