- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de pază conform necesităților anului 2022
Serviciil de pază conform necesităților anului 2022 conform Caietului de sarcini
Serviciil de pază conform necesităților anului 2022 conform Caietului de sarcini
Information about the contracting authority
Name
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Fiscal code / IDNO
1007600000794
Address
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/22/2021 2:10:24 PM
Last edited
10/22/2021 2:36:04 PM
MTender ID
CPV code
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : 1. Servicii de supraveghere și pază tehnică a imobilelor IP USMF ”Nicolae Testemițanu”
Asigurarea intervenției grupei de reacționare operativă la semnalulul de alarmă la declanșarea butonului de alarmă și pază centralizată, conform cerințelor menționate în Caietul de sarcini
Lot name : 2. Servicii de pază fizică a Blocului didactic nr.1 și Complexului Sociocultural Universitar
Conform cerințelor menționate în Caietul de sarcini
Lot name : 3. Servicii de pază fizică a căminelor Campusului Studențesc
Conform cerințelor menționate în Caietul de sarcini
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : 2. Servicii de pază fizică a Blocului didactic nr.1 și Complexului Sociocultural Universitar
750000 MDL
Lot name : 1. Servicii de supraveghere și pază tehnică a imobilelor IP USMF ”Nicolae Testemițanu”
130000 MDL
Lot name : 3. Servicii de pază fizică a căminelor Campusului Studențesc
3258000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
4,138,000.00
MDL
Clarification period:
10/22/2021 2:36:04 PM - 11/2/2021 4:00:00 PM
10/22/2021 2:36:04 PM - 11/2/2021 4:00:00 PM
Bidding period:
11/2/2021 4:00:00 PM - 11/29/2021 4:00:00 PM
11/2/2021 4:00:00 PM - 11/29/2021 4:00:00 PM