- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului la I.E.T. nr.1 și nr.2 din com. Bubuieci.
Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului existent și amenajarea teritoriului la I.E.T. nr.1 și nr.2 din com. Bubuieci.
Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului existent și amenajarea teritoriului la I.E.T. nr.1 și nr.2 din com. Bubuieci.
Information about the contracting authority
Name
Primaria com. Bubuieci
Fiscal code / IDNO
1007601010459
Address
2081,
MOLDOVA,
s.Bubuieci,
mun.Chişinău,
Toader Bubuiog 28
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/22/2021 1:19:38 PM
Last edited
12/17/2021 11:31:39 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului la I.E.T. nr.1 din com. Bubuieci.
Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului existent și amenajare la I.E.T. nr.1 din com. Bubuieci.
Status
Canceled procedure
Estimated value
598550.38 MDL
ID
6ab0f5dc-64ff-43a3-9f35-05fc5d2ddbe4
Lot name : Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului la I.E.T. nr.2 din com. Bubuieci.
Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului existent și amenajare la I.E.T. nr.2 din com. Bubuieci.
Status
Canceled procedure
Estimated value
536003.92 MDL
ID
39e0041a-fcc3-4f47-ac02-b636b324ffde
Procurement procedure documents
lista cu cantitățile de lucrări lot1.pdf
Caiet de sarcini/formularul nr.1 lot1
Award documentation
10/22/2021 8:24:16 PM
lista cu cantitățile de lucrări lot 2.pdf
Caiet de sarcini/formularul nr.1 lot2
Award documentation
10/22/2021 8:24:16 PM
Buna ziua, documentul ds-lucrari nu se deschide. Reincarcati va rog inca o data
28.10.2021 02:10
Response to clarification: Bună ziua. Procedura de reîncărcare a documentației standart a fost efectuată.
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
1,134,554.30
MDL
Clarification period:
10/22/2021 8:24:16 PM - 10/30/2021 2:01:40 AM
10/22/2021 8:24:16 PM - 10/30/2021 2:01:40 AM
Bidding period:
10/30/2021 2:01:40 AM - 11/4/2021 8:01:40 PM
10/30/2021 2:01:40 AM - 11/4/2021 8:01:40 PM