- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrari de reparatii pardoseli din cadrul I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni
Lucrari de reparatii pardoseli din cadrul I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni
Lucrari de reparatii pardoseli din cadrul I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni
Information about the contracting authority
Name
L.T MIHAI EMINESCU
Fiscal code / IDNO
1013620001132
Address
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
OR. UNGHENI, STR. NATIONALA 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/22/2021 12:18:10 PM
Last edited
10/29/2021 2:09:29 PM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrari de reparatii pardoseli din cadrul I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni
Lucrari de reparatii pardoseli din cadrul I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni
Procurement procedure documents
Bună ziua, solicităm publicarea Anunțului de particpare și Caietul de sarcini
22.10.2021 14:35
Response to clarification: A intervenit o eroare la atasarea fisierelor, ne cerem scuze.
Rog sa atasati caietul de sarcini
29.10.2021 14:03
Response to clarification: Caietul de sarcini il gasiti in Documente standart
Publicare caiet de sarcini
29.10.2021 14:03
Response to clarification: Caietul de sarcini il gasiti in Documente standart
Lot name : Lucrari de reparatii pardoseli din cadrul I.P L.T Mihai Eminescu mun.Ungheni
560000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
560,000.00
MDL
Clarification period:
10/22/2021 1:47:04 PM - 10/31/2021 2:09:29 PM
10/22/2021 1:47:04 PM - 10/31/2021 2:09:29 PM
Bidding period:
10/31/2021 2:09:29 PM - 11/8/2021 3:04:22 PM
10/31/2021 2:09:29 PM - 11/8/2021 3:04:22 PM