- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse imprimate tipografic - Cartela de evidenta C-2
Produse imprimate tipografic - Cartela de evidenta C-2
Produse imprimate tipografic - Cartela de evidenta C-2
Information about the contracting authority
Name
Apă-Canal Chişinău
Fiscal code / IDNO
1002600015876
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Contact
Name and surname
Andrei Bulmag
Contact phone
022256797, 067748246
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
10/22/2021 11:06:46 AM
Last edited
10/22/2021 2:46:56 PM
MTender ID
CPV code
79810000-5
-
Servicii tipografice
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Produse imprimate tipografic - Cartela de evidenta C-2
Produse imprimate tipografic - Cartela de evidenta C-2
Status
Active
Estimated value
18450 MDL
ID
21765ab1-5576-44de-bd75-231e42909969
Minimal step
184.5
Period of validity of the contract
From 10/30/2021 11:09:56 AM Till 12/31/2021 12:09:56 PM
Link to tender
Tender start
From 10/29/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Tipul Cartonului cretat?
22.10.2021 14:53
Response to clarification: Bună ziua Tipul cartonului sa fie în așa mod, ca sa fie posibil de scris ușor cu pixul (pe lucios, lasă text nescris).
Lot name : Produse imprimate tipografic - Cartela de evidenta C-2
18450 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
18,450.00
MDL
Clarification period:
10/22/2021 11:10:30 AM - 10/25/2021 1:00:00 PM
10/22/2021 11:10:30 AM - 10/25/2021 1:00:00 PM
Bidding period:
10/25/2021 1:00:00 PM - 10/28/2021 11:00:00 AM
10/25/2021 1:00:00 PM - 10/28/2021 11:00:00 AM