- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de evacuare, neutralizare și valorificare a deșeurilor medicale infecțioase pentru anul 2022, repetat
Servicii de evacuare, neutralizare și valorificare a deșeurilor medicale infecțioase pentru anul 2022, repetat
Servicii de evacuare, neutralizare și valorificare a deșeurilor medicale infecțioase pentru anul 2022, repetat
Information about the contracting authority
Name
IMSP SCM Sf.Treime
Fiscal code / IDNO
1003600152592
Address
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11/1
Web site
--------
Contact
Name and surname
Igor Bzovîi
Contact phone
+37322438237; +37360740772
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
10/22/2021 10:33:22 AM
Last edited
10/22/2021 10:37:21 AM
MTender ID
CPV code
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de evacuare, neutralizare și valorificare a deșeurilor medicale infecțioase pentru anul 2022, repetat
Servicii de evacuare, neutralizare și valorificare a deșeurilor medicale infecțioase pentru anul 2022, repetat
Status
Active
Estimated value
798700 MDL
ID
8471c008-11ea-4ce8-8355-8f34c04ab8f1
Minimal step
7987
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 11:36:38 AM Till 12/30/2022 11:36:38 AM
Link to tender
Tender start
From 11/15/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
documentația_standard_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 lp.docx
-
Award documentation
10/22/2021 10:37:21 AM
No questions posted
Lot name : Servicii de evacuare, neutralizare și valorificare a deșeurilor medicale infecțioase pentru anul 2022, repetat
798700 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
798,700.00
MDL
Clarification period:
10/22/2021 10:37:21 AM - 11/1/2021 12:00:00 PM
10/22/2021 10:37:21 AM - 11/1/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
11/1/2021 12:00:00 PM - 11/12/2021 6:00:00 PM
11/1/2021 12:00:00 PM - 11/12/2021 6:00:00 PM