- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Alcool etilic soluție pentru uz extern - 96 %
Alcool etilic soluție pentru uz extern - 96 %
Alcool etilic soluție pentru uz extern - 96 %
Information about the contracting authority
Name
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Fiscal code / IDNO
1007600000794
Address
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/22/2021 9:35:49 AM
Last edited
10/22/2021 9:43:18 AM
MTender ID
CPV code
24300000-7
-
Produse chimice anorganice şi organice de bază
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Alcool etilic soluție pentru uz extern - 96 %
Lichid transparent, incolor, volatile cu miros caracteristic și gust arzător. Ambalaj: flacon din plastic 1000 ml. Substanţa activă - alcool etilic; Fiecare flacon să conțină alcool etilic 96%; Ambalare, marcare - conform Documentaţiei Analitico - Normative aprobată prin Regulamentul Controlului de Stat al calităţii medicamentelor şi a altor produse farmaceutice importate în RM;
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Alcool etilic soluție pentru uz extern - 96 %
85000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
85,000.00
MDL
Clarification period:
10/22/2021 9:43:18 AM - 10/25/2021 11:00:00 AM
10/22/2021 9:43:18 AM - 10/25/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
10/25/2021 11:00:00 AM - 10/27/2021 11:00:00 AM
10/25/2021 11:00:00 AM - 10/27/2021 11:00:00 AM