- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Mobilier de birou
Mobilier de birou
Mobilier de birou
Information about the contracting authority
Name
Centrul National de Expertize Judiciare
Fiscal code / IDNO
1006601003636
Address
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Maria Cebotari,2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/21/2021 10:59:06 PM
Last edited
10/24/2021 6:42:45 PM
MTender ID
CPV code
39100000-3
-
Mobilier
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Mobilier de birou
Dulap modular p/u documente
Procurement procedure documents
anunt de participare mobilier.pdf
anunt de participare mobilier
Tender notice
10/22/2021 12:04:19 AM
Pozitia 6- Masa pentru calculator 1400*680*750- masa are doar o singura tumba?
25.10.2021 08:44
Response to clarification: Buna ziua, Da, cite o tumba pentru fiecare masa
Lot name : Mobilier de birou
163500 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
163,500.00
MDL
Clarification period:
10/22/2021 12:04:19 AM - 10/25/2021 3:00:00 PM
10/22/2021 12:04:19 AM - 10/25/2021 3:00:00 PM
Bidding period:
10/25/2021 3:00:00 PM - 10/27/2021 3:00:00 PM
10/25/2021 3:00:00 PM - 10/27/2021 3:00:00 PM