- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Reconstrucția străzii Strămoșilor din comuna Tigheci cu lungimea de 1.00 km (PC 2+00-PC 4+53.50 pod existent)
Reconstrucția străzii Strămoșilor din comuna Tigheci cu lungimea de 1.00 km (PC 2+00-PC 4+53.50 pod existent)
Reconstrucția străzii Strămoșilor din comuna Tigheci cu lungimea de 1.00 km (PC 2+00-PC 4+53.50 pod existent)
Information about the contracting authority
Name
Primaria Tigheci
Fiscal code / IDNO
1007601004065
Address
6329,
MOLDOVA,
s.Tigheci,
Leova,
str Trandafirilor, 9
Web site
--------
Contact
Name and surname
CaragheaurMariana Caragheaur
Contact phone
026345141
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
10/21/2021 4:36:14 PM
Last edited
11/6/2021 11:00:00 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Reconstrucția străzii Strămoșilor din comuna Tigheci cu lungimea de 1.00 km (PC 2+00-PC 4+53.50 pod existent)
Reconstrucția străzii Strămoșilor din comuna Tigheci cu lungimea de 1.00 km (PC 2+00-PC 4+53.50 pod existent)
Status
The procedure did not take place
Estimated value
1156871.73 MDL
ID
696eb3a3-03fa-4a1c-9bcc-896bc9e16e6d
Minimal step
115687.1
Period of validity of the contract
From 11/8/2021 5:21:17 PM Till 12/31/2021 5:21:17 PM
Link to tender
Tender start
From 11/8/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Bina ziua. Anexați vă rog caietul de sarcini. Mulțumesc.
25.10.2021 13:08
Response to clarification: Buna ziua, Am expediat caietul de sarcini
lipseste caietul de sarcini
26.10.2021 16:19
Response to clarification: Caietul de sarcini a fost anexat
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
1,156,871.73
MDL
Clarification period:
10/22/2021 4:27:50 PM - 11/3/2021 11:00:00 AM
10/22/2021 4:27:50 PM - 11/3/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/3/2021 11:00:00 AM - 11/6/2021 11:00:00 AM
11/3/2021 11:00:00 AM - 11/6/2021 11:00:00 AM