- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de construcţii de linii telefonice şi de comunicaţii şi lucrări auxiliare
Lucrări de construcţii de linii telefonice şi de comunicaţii şi lucrări auxiliare
Lucrări de construcţii de linii telefonice şi de comunicaţii şi lucrări auxiliare
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Tehnologia Informaţiei şi Securitate Cibernetică
Fiscal code / IDNO
1003600096694
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Piaţa Marii Adunări Naţionale 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/21/2021 4:00:10 PM
Last edited
10/21/2021 4:14:19 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lotul nr. 1: Lucrări de construcţii de linii telefonice şi de comunicaţii şi lucrări auxiliare; CPV: 45232300-5
Lotul nr. 1: Lucrări de construcţii de linii telefonice şi de comunicaţii şi lucrări auxiliare
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Lotul nr. 1: Lucrări de construcţii de linii telefonice şi de comunicaţii şi lucrări auxiliare; CPV: 45232300-5
320000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
320,000.00
MDL
Clarification period:
10/21/2021 4:14:19 PM - 11/1/2021 12:00:00 PM
10/21/2021 4:14:19 PM - 11/1/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
11/1/2021 12:00:00 PM - 11/8/2021 12:00:00 PM
11/1/2021 12:00:00 PM - 11/8/2021 12:00:00 PM