- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație capitală a sistemului de electricitate din str. Alba Iulia 75/3, mun. Chișinău
Lucrări de reparație capitală a sistemului de electricitate din str. Alba Iulia 75/3, mun. Chișinău
Lucrări de reparație capitală a sistemului de electricitate din str. Alba Iulia 75/3, mun. Chișinău
Information about the contracting authority
Name
Directia regionala cautare-salvare nr.1
Fiscal code / IDNO
1006601000565
Address
2071,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Alba Iulia 75/3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/21/2021 3:59:14 PM
Last edited
10/22/2021 1:56:59 PM
MTender ID
CPV code
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație a sistemului de electricitate interior
Lucrări de reparație a sistemului de electricitate interior
Lot name : Lucrări de reparație a rețelelor de alimentare PT-1008 din str. Alba Iulia 75/3, mun. Chișinău
Lucrări de reparație a rețelelor de alimentare PT-1008 din str. Alba Iulia 75/3, mun. Chișinău
Procurement procedure documents
Buna ziua,
Puteti anexa schema la BZUMURI si PD ?
Va rugam foarte mult, și mulțumim prealabil !
22.10.2021 14:07
Response to clarification: Buna ziua , schema de proiect poate fi examinata in incinta Direcție din str. Alba Iulia 75/3,
ISO 9001 va detine si ofertantul sau numai la materiale?
22.10.2021 14:04
Response to clarification: Ofertantul trebuie sa dețina ISO 9001
Din anunt de participare se intelege ca este necesar de prezentat
Certificat de conformitate pentru materiale SAU ISO9001 - acest iso tine de materiale sau de CALITATE, si PROTECTIA MEDIULUI ?
A doua intrebare sunt necesare ambele documente sau unu din ele ?
25.10.2021 10:54
Response to clarification: Este necesar de certificate de conformitate la principalele materiale care vor fi utilizate și ofertantul trebuie sa detina ISO 9001.
Lot name : Lucrări de reparație a sistemului de electricitate interior
170000 MDL
Lot name : Lucrări de reparație a rețelelor de alimentare PT-1008 din str. Alba Iulia 75/3, mun. Chișinău
303190.95 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
473,190.95
MDL
Clarification period:
10/21/2021 4:19:59 PM - 10/26/2021 8:30:00 AM
10/21/2021 4:19:59 PM - 10/26/2021 8:30:00 AM
Bidding period:
10/26/2021 8:30:00 AM - 11/3/2021 10:00:00 AM
10/26/2021 8:30:00 AM - 11/3/2021 10:00:00 AM