- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație a acoperișului flexibil
Lucrări de reparație a acoperișului flexibil
Lucrări de reparație a acoperișului flexibil
Information about the contracting authority
Name
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Fiscal code / IDNO
1007601010493
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/21/2021 3:18:14 PM
Last edited
10/21/2021 3:23:18 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație a acoperișului flexibil la sediul societății invalizilor din R. Moldova
Lucrări de reparație a acoperișului flexibil la sediul societății invalizilor din R. Moldova
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Lucrări de reparație a acoperișului flexibil la sediul societății invalizilor din R. Moldova
179000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
179,000.00
MDL
Clarification period:
10/21/2021 3:23:18 PM - 10/27/2021 10:00:00 AM
10/21/2021 3:23:18 PM - 10/27/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
10/27/2021 10:00:00 AM - 11/2/2021 11:00:00 AM
10/27/2021 10:00:00 AM - 11/2/2021 11:00:00 AM