- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Generatoare industriale și staționare insonorizate
Potrivit Documentatiei standard atasată în sistem
Potrivit Documentatiei standard atasată în sistem
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Fiscal code / IDNO
1006601000473
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/21/2021 2:42:46 PM
Last edited
10/22/2021 3:36:53 PM
MTender ID
CPV code
31100000-7
-
Motoare, generatoare şi transformatoare electrice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Generator cu puterea de 55 kVA
potrivit Documentației atașate
Status
Canceled procedure
Estimated value
112500 MDL
ID
17b57fc3-616a-496b-9fd6-9de6183905f1
Minimal step
112.5
Period of validity of the contract
From 10/31/2021 3:46:02 PM Till 12/31/2021 3:46:02 PM
Link to tender
Tender start
From 11/1/2021 3:00:00 PM
Lot name : Generator cu puterea de 41 kVA
potrivit cerintelor Documentatiei atasate
Status
Canceled procedure
Estimated value
100833.33 MDL
ID
78507d16-d264-4cdc-b4f0-5badfb556078
Minimal step
100.83
Period of validity of the contract
From 10/31/2021 3:47:26 PM Till 12/31/2021 3:47:26 PM
Link to tender
Tender start
From 11/1/2021 3:18:30 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
213,333.33
MDL
Clarification period:
10/21/2021 2:48:33 PM - 10/26/2021 9:00:00 AM
10/21/2021 2:48:33 PM - 10/26/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
10/26/2021 9:00:00 AM - 10/29/2021 9:00:00 AM
10/26/2021 9:00:00 AM - 10/29/2021 9:00:00 AM