- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
În cadrul blocului curativ nr. 4
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Name and surname
Contact phone
Fax
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Deservire tehnică a sistemelor antiincendiare și de protecție antifum
1. Sistem Protecție Automată de Fum: • C2000 – KC – 1 buc. • Сигнал – 20П – 1buc. • C2000 – СП1 – 3 buc. • С2000 – БИ Блок индикации – 1 buc. • С2000 – ПУ – 4 buc. • ИП 212 – 3 СМ – 32 buc. 2. Semnalizare automată de incendiu: • C2000 – СП1 – 9 buc. • Сигнал – 20П – 1buc. • C2000 – М – 1 buc. • ИП 212 – 3 СМ – Detector de fum – 50 buc. • ИПР 513 – 3М – Detector manual de incendiu – 10 buc. • РИП – 12 (исп. 0,1) – Sursă de alimentare de rezervă – 3 buc. • Acumulator 12B/7,0h – 3 buc. 3. Sistemă antiincendiu: • Panou de control PC 5108 – 10 buc. • Tastieră PK 55011E1H – 2buc. • Pасширители PC 5204 – 9 buc. • Panou de control PC 1864 – 2 buc. • СПД 3.10 – Detector de fum – 680. • ИПР 513 – 3М – Detector manual de incendiu – 24 buc. • ИП 103 – 5.4 А1 – Detector antiincendiu – 150 buc. • РИП – 12 (исп. 0,1) – Sursă de alimentare de rezervă – 14 buc. • Acumulator 12B/7,0h – 14 buc.
Procurement procedure documents
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT10/21/2021 9:52:18 AM - 10/25/2021 10:30:00 AM
10/25/2021 10:30:00 AM - 10/29/2021 8:30:00 AM