- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
servicii de deservire a ascensoarelor pentru anul 2022
servicii de deservire a ascensoarelor pentru anul 2022
servicii de deservire a ascensoarelor pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
IMSP Institutul Mamei și Copilului (IMC)
Fiscal code / IDNO
1003600151643
Address
2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Burebista, 93
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/20/2021 3:24:09 PM
Last edited
10/20/2021 3:33:04 PM
MTender ID
CPV code
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : servicii de deservire a ascensoarelor pentru anul 2022
servicii de deservire a ascensoarelor pentru anul 2022
Status
Active
Estimated value
328333 MDL
ID
bec38af9-8edb-4b30-88d9-0293eba10f00
Minimal step
3283.33
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 4:32:18 PM Till 12/30/2022 4:32:18 PM
Link to tender
Tender start
From 11/3/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
1. ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021+duae.docx
documente de licitație
Award documentation
10/20/2021 3:33:04 PM
1. ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021+duae.semnat.pdf
-documente de licitație
Award documentation
10/20/2021 3:33:04 PM
No questions posted
Lot name : servicii de deservire a ascensoarelor pentru anul 2022
328333 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
328,333.00
MDL
Clarification period:
10/20/2021 3:33:04 PM - 10/26/2021 2:00:00 PM
10/20/2021 3:33:04 PM - 10/26/2021 2:00:00 PM
Bidding period:
10/26/2021 2:00:00 PM - 11/2/2021 3:00:00 PM
10/26/2021 2:00:00 PM - 11/2/2021 3:00:00 PM