- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Amenajarea trotuarului public al str. Burebista, tronsonul bd. Dacia - str. Sarmizegetusa
Amenajarea trotuarului public al str. Burebista, tronsonul bd. Dacia - str. Sarmizegetusa
Amenajarea trotuarului public al str. Burebista, tronsonul bd. Dacia - str. Sarmizegetusa
Information about the contracting authority
Name
Pretura Botanica
Fiscal code / IDNO
1007601009602
Address
MD-2043,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Teilor 10
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/20/2021 2:58:53 PM
Last edited
11/19/2021 7:58:53 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Amenajarea trotuarului public al str. Burebista, tronsonul bd. Dacia - str. Sarmizegetusa
Amenajarea trotuarului public al str. Burebista, tronsonul bd. Dacia - str. Sarmizegetusa
Status
Canceled procedure
Estimated value
2423491.67 MDL
ID
0b272ce4-1202-4f0b-960f-9612c8a16679
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
2,423,491.67
MDL
Clarification period:
10/20/2021 3:14:51 PM - 10/30/2021 10:30:13 AM
10/20/2021 3:14:51 PM - 10/30/2021 10:30:13 AM
Bidding period:
10/30/2021 10:30:13 AM - 11/9/2021 11:30:00 AM
10/30/2021 10:30:13 AM - 11/9/2021 11:30:00 AM