- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de amenajare a blocului locativ, str. Ștefan cel Mare 20-22, din or. Cimișlia
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Lucrări de amenajare a blocului locativ, str. Ștefan cel Mare 20-22, din or. Cimișlia
Lucrări de amenajare a blocului locativ, str. Ștefan cel Mare 20-22, din or. Cimișlia
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/6/2021 7:00:00 PM Till 12/30/2021 7:16:26 PM
Link to tender
Tender start
From 11/8/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
-Anunț de participare semnat electronic
Tender notice
10/19/2021 6:16:38 PM
-Caietul de sarcini semnat electronic
Award documentation
10/19/2021 6:16:38 PM
-Documentația standard semnată electronic
Award documentation
10/19/2021 6:16:38 PM
-DUAE semnat electronic
Award documentation
10/19/2021 6:16:38 PM
-Declarație pentru beneficiarii efectivi pentru completare de cătra operatorii economici
Award documentation
10/19/2021 6:16:38 PM
-Documentația standard pentru completare de cătra operatorii economici
Award documentation
10/19/2021 6:16:38 PM
-DUAE pentru completare de cătra operatorii economici
Award documentation
10/19/2021 6:16:38 PM
-Formularul F 3.1 pentru completare de cătra operatorii economici
Award documentation
10/19/2021 6:16:38 PM
-Caietul de sarcini semnat electronic
Award documentation
10/29/2021 4:39:43 PM
-Caietul de sarcini semnat electronic
Award documentation
10/29/2021 4:51:42 PM
28.10.2021 09:06
Response to clarification: În forma 3, devizierul a introdus manual plasa metalică sub codul : 287324665122005000, aceasta urmează a fi inclusă în devizul ofertă. Pelicula a fost omisă din greșeală.
29.10.2021 15:44
Response to clarification: Caietul de sarcini va fi modificat.
29.10.2021 16:40
Response to clarification: Caietul de sarcini a fost modificat.
29.10.2021 18:25
Response to clarification: .
29.10.2021 18:26
Response to clarification: Procedura urmeaza a fi anulată şi relansată în urma reexaminării condiţiilor de ofertare şi a caietului de sarcini.
Canceled procedure
Estimated value without VAT10/19/2021 6:16:38 PM - 10/31/2021 4:51:42 PM
10/31/2021 4:51:42 PM - 11/6/2021 5:51:42 PM