- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Programului Național de prevenire și control a diabetului zaharat pentru anul 2021 (suplimentar)
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Insulinum aspartum 100UI/ml 3ml sol. Inj. în stilou injector preumplut ATC A10AB05 Forma farmaceutica sol.inj. stilou inject.preumpl. Mod de administrare s/cut. Unitate de masura. Stilou injector preumplut. Termenul de valabilitate restant la momentul livrarii va constitui nu mai puțin de 18 luni.Se accepta medicamente autorizate în RM la momentul deschiderii ofertelor.
Insulinum aspartum 100UI/ml 3ml sol. Inj. în stilou injector preumplut ATC A10AB05 Forma farmaceutica sol.inj. stilou inject.preumpl. Mod de administrare s/cut. Unitate de masura. Stilou injector preumplut. Termenul de valabilitate restant la momentul livrarii va constitui nu mai puțin de 18 luni.Se accepta medicamente autorizate în RM la momentul deschiderii ofertelor.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/4/2021 3:00:00 AM Till 12/30/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/29/2021 3:00:00 PM
Lot name : Lot2
Insulinum glulisinum 100UI/ml 3ml sol. Inj. în stilou injector preumplut. ATC A10AB06 Forma farmaceutica sol.inj. stilou inject.preumpl. Mod de administrare s/cut. Unitate de masura. Stilou injector preumplut. Termenul de valabilitate restant la momentul livrarii va constitui nu mai puțin de 18 luni.Se accepta medicamente autorizate în RM la momentul deschiderii ofertelor
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/4/2021 3:00:00 AM Till 12/30/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/29/2021 3:18:30 PM
Procurement procedure documents
anunt de participare 19.10.21
Technical specifications
10/19/2021 5:13:17 PM
caiet de sarcini 19.
Technical specifications
10/19/2021 5:13:17 PM
invitatie de participare 19.10.21
Technical specifications
10/19/2021 5:13:17 PM
Specif tehnice si de pret
Technical specifications
10/19/2021 5:13:17 PM
Model contract
Technical specifications
10/19/2021 5:13:17 PM
anunt de intentie 19.10.21
Technical specifications
10/19/2021 5:13:17 PM
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT10/19/2021 5:13:17 PM - 10/23/2021 6:00:00 PM
10/23/2021 6:00:00 PM - 10/28/2021 6:00:00 PM