- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Complexe de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea (prin Acord-cadru)
Complexe de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea (prin Acord-cadru)
Complexe de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea (prin Acord-cadru)
Information about the contracting authority
Name
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Fiscal code / IDNO
1007601010493
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/19/2021 4:43:56 PM
Last edited
11/30/2021 12:41:53 PM
MTender ID
CPV code
37500000-3
-
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Loc de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea în curțile de bloc
Loc de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea în curțile de bloc
Status
Canceled procedure
Estimated value
26800000 MDL
ID
03e89ab0-e14e-460b-89d6-c12374dbf415
Lot name : Complex de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea în zonele de agrement
Complex de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea în zonele de agrement
Status
Canceled procedure
Estimated value
16500000 MDL
ID
55075abd-546b-44e5-8395-f47194ca8e6a
Procurement procedure documents
Добрый день, не были представлены anexa 1,2
21.10.2021 10:26
Response to clarification: Bună ziua, anexa 1 și anexa 2 le găsiți în documentația de atribuire de la pagina 28 pînă la 35.
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
43,300,000.00
MDL
Clarification period:
10/19/2021 4:58:03 PM - 11/4/2021 11:00:00 AM
10/19/2021 4:58:03 PM - 11/4/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/4/2021 11:00:00 AM - 11/22/2021 11:00:00 AM
11/4/2021 11:00:00 AM - 11/22/2021 11:00:00 AM