- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație a drumurilor publice locale din localitățile r-lui Straseni
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Information about the contracting authority
Name
Aparatul presedintelui raionului Straseni
Fiscal code / IDNO
1017601000161
Address
MD 3701,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
str. Mihai Eminescu 28
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/19/2021 4:42:29 PM
Last edited
10/21/2021 8:55:12 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Reparația drumului local din satul Pănășești (str. Alexandru cel Bun) drum de acces la drumul regional G97 R1- Pănășești – Căpriana – M1.
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Lot name : Reparația unei porțiuni de drum în comuna Micăuți.
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Lot name : Reparația unei porțiuni de drum în satul Voinova
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Lot name : Construcția canalului de evacuare a apelor pluviale, str. Cetatea Albă, mun. Strășeni.
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Status
The procedure did not take place
Estimated value
123333 MDL
ID
a9d6360c-0f43-4739-a54c-aa3aa748fe00
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Reparația unei porțiuni de drum în satul Voinova
206666 MDL
Lot name : Reparația drumului local din satul Pănășești (str. Alexandru cel Bun) drum de acces la drumul regional G97 R1- Pănășești – Căpriana – M1.
416666 MDL
Lot name : Reparația unei porțiuni de drum în comuna Micăuți.
250000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
996,665.00
MDL
Clarification period:
10/19/2021 5:02:21 PM - 10/25/2021 10:00:00 AM
10/19/2021 5:02:21 PM - 10/25/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
10/25/2021 10:00:00 AM - 11/1/2021 11:00:00 AM
10/25/2021 10:00:00 AM - 11/1/2021 11:00:00 AM