- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
Information about the contracting authority
Name
Primaria orasului Cainari
Fiscal code / IDNO
1007601003817
Address
7701,
MOLDOVA,
or.Căinari,
Căuşeni,
or.Cainari str.C.Negraia 8
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/19/2021 4:39:23 PM
Last edited
10/19/2021 5:07:59 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
Status
Active
Estimated value
490525 MDL
ID
0af75363-1727-488b-85de-c3e0012330a6
Minimal step
490.52
Period of validity of the contract
From 11/5/2021 7:00:00 PM Till 12/30/2022 7:00:00 PM
Link to tender
Tender start
From 11/4/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
490525 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
490,525.00
MDL
Clarification period:
10/19/2021 5:06:05 PM - 10/26/2021 5:00:00 PM
10/19/2021 5:06:05 PM - 10/26/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
10/26/2021 5:00:00 PM - 11/3/2021 9:00:00 PM
10/26/2021 5:00:00 PM - 11/3/2021 9:00:00 PM