- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de curăţenie pentru anul 2022
Servicii de curăţenie pentru anul 2022
Servicii de curăţenie pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
Agentia Servicii Publice
Fiscal code / IDNO
1002600024700
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/19/2021 3:02:22 PM
Last edited
10/28/2021 3:05:51 PM
MTender ID
CPV code
90910000-9
-
Servicii de curăţenie
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de curăţenie
Conform Anexelor nr. 1, nr. 2 şi nr. 3 la Anunţul de participare
Status
Active
Estimated value
11029555.38 MDL
ID
2f879bbd-a900-4aa5-bffa-7bcc2db21030
Minimal step
110295.55
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 9:00:00 AM Till 12/30/2022 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/25/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Va exista calificarea prealabilă a pachetului de documente pentru operatorii economici înainte de a participa la licitația electronică?
Pentru a exclude o posibilă situație în care va fi permis să participe la licitație un agent economic care nu deține pachetul de documente complet, precum și un agent economic care scade în mod nejustificat prețul și criteriile de calificare necorespunzătoare.
29.10.2021 09:56
Response to clarification: Bună ziua, vă informăm că cadrul normativ în domeniul achizițiilor publice nu oferă posibilitatea depunerii de către operatorii economici a pachetului de documente înainte de participare la licitația electronică pentru calificarea prealabilă a acestora.
va rugam sa indicati cu aproximatie cit personal va fi antrenata in cimpul muncii?
29.10.2021 09:59
Response to clarification: Conform documentației de atribuire operatorul economic vă asigura cu personal suficient pentru executarea contractului de achiziție conform caietului de sarcini. Prin urmare stabilirea numărului personalului antrenat în executarea contractului rămăne la discreția operatorului economic.
Lot name : Servicii de curăţenie
11029555.38 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
11,029,555.38
MDL
Clarification period:
10/19/2021 3:19:34 PM - 10/29/2021 10:00:00 AM
10/19/2021 3:19:34 PM - 10/29/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
10/29/2021 10:00:00 AM - 11/24/2021 9:00:00 AM
10/29/2021 10:00:00 AM - 11/24/2021 9:00:00 AM