- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Reagenti, calibratori si material de control pentru analizatorul automat Sysmex CA 660
Reagenti, calibratori si material de control pentru analizatorul automat Sysmex CA 660
Reagenti, calibratori si material de control pentru analizatorul automat Sysmex CA 660
Information about the contracting authority
Name
IMSP SCMS MPS
Fiscal code / IDNO
1003600150716
Address
2005,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Str.Puskin-51
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/19/2021 8:42:32 AM
Last edited
10/19/2021 5:58:04 PM
MTender ID
CPV code
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : LOT 1. Reagenţi,calibratori si materiale de control pentru cuagulometru CA 660,Sysmex ,Japonia
Conform caietului de sarcini
Lot name : Lot 2. Consumabile pentru cuagulometru CA-660,Sysmex,Japonia
Conform caietului de sarcini
Procurement procedure documents
anunt de participare reagenti
Obligatoriu
Evaluation criteria/evaluation factors
10/19/2021 9:01:50 AM
No questions posted
Lot name : LOT 1. Reagenţi,calibratori si materiale de control pentru cuagulometru CA 660,Sysmex ,Japonia
56724 MDL
Lot name : Lot 2. Consumabile pentru cuagulometru CA-660,Sysmex,Japonia
12000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
68,724.00
MDL
Clarification period:
10/19/2021 9:01:50 AM - 10/28/2021 9:30:00 AM
10/19/2021 9:01:50 AM - 10/28/2021 9:30:00 AM
Bidding period:
10/28/2021 9:30:00 AM - 11/8/2021 9:30:00 AM
10/28/2021 9:30:00 AM - 11/8/2021 9:30:00 AM