- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea produse petroliere (Benzina A95), conform necesitatilor IMSP AMT Riscani pentru anul 2021, suplimentar
Achiziționarea produse petroliere (Benzina A95), conform necesitatilor IMSP AMT Riscani pentru anul 2021, suplimentar
Achiziționarea produse petroliere (Benzina A95), conform necesitatilor IMSP AMT Riscani pentru anul 2021, suplimentar
Information about the contracting authority
Name
IMSP AMT Riscani
Fiscal code / IDNO
1003600153212
Address
MD-2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/18/2021 4:45:33 PM
Last edited
10/18/2021 4:48:23 PM
MTender ID
CPV code
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Achiziționarea produse petroliere (Benzina A95), conform necesitatilor IMSP AMT Riscani pentru anul 2021, suplimentar
Achiziționarea produse petroliere (Benzina A95), conform necesitatilor IMSP AMT Riscani pentru anul 2021, suplimentar
Status
Active
Estimated value
30435 MDL
ID
990eebc3-c3bb-44dd-8ee7-7c4cbafe771b
Minimal step
304.35
Period of validity of the contract
From 10/27/2021 4:47:54 PM Till 12/31/2021 5:47:54 PM
Link to tender
Tender start
From 10/25/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Achiziționarea produse petroliere (Benzina A95), conform necesitatilor IMSP AMT Riscani pentru anul 2021, suplimentar
30435 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
30,435.00
MDL
Clarification period:
10/18/2021 4:48:23 PM - 10/20/2021 10:00:00 AM
10/18/2021 4:48:23 PM - 10/20/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
10/20/2021 10:00:00 AM - 10/22/2021 10:00:00 AM
10/20/2021 10:00:00 AM - 10/22/2021 10:00:00 AM