- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lotul I “Mobila pentru Secția de Zi Copii nr.2 din cadrul CPTR Copii Bălți”
Lotul I “Mobila pentru Secția de Zi Copii nr.2 din cadrul CPTR Copii Bălți”
Lotul I “Mobila pentru Secția de Zi Copii nr.2 din cadrul CPTR Copii Bălți”
Information about the contracting authority
Name
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Fiscal code / IDNO
1008601000639
Address
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Ivano Franco 44
Web site
--------
Contact
Name and surname
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Contact phone
/231/71003
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
10/15/2021 12:12:05 PM
Last edited
10/15/2021 12:15:44 PM
MTender ID
CPV code
39100000-3
-
Mobilier
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lotul I “Mobila pentru Secția de Zi Copii nr.2 din cadrul CPTR Copii Bălți”
Lotul I “Mobila pentru Secția de Zi Copii nr.2 din cadrul CPTR Copii Bălți”
Status
Active
Estimated value
58000 MDL
ID
187cce1c-a9c0-4b49-9b2a-87b3fe21b938
Minimal step
23.2
Period of validity of the contract
From 10/26/2021 12:14:12 PM Till 12/31/2021 1:14:12 PM
Link to tender
Tender start
From 10/25/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
anunt de participare privind achizitionarea mobilei pentru sectia de zi nr.2.pdf
invitatie de participare
Tender notice
10/15/2021 12:15:44 PM
ds_bunuri_mobilier.docx
documentatia standart
Clarifications for participants
10/15/2021 12:15:44 PM
No questions posted
Lot name : Lotul I “Mobila pentru Secția de Zi Copii nr.2 din cadrul CPTR Copii Bălți”
58000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
58,000.00
MDL
Clarification period:
10/15/2021 12:15:44 PM - 10/18/2021 11:00:00 AM
10/15/2021 12:15:44 PM - 10/18/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
10/18/2021 11:00:00 AM - 10/22/2021 11:00:00 AM
10/18/2021 11:00:00 AM - 10/22/2021 11:00:00 AM