- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Information about the contracting authority
Name
IMSP Centrul de Sănătate Cimişlia
Fiscal code / IDNO
1007605005912
Address
MD-2000,
MOLDOVA,
locality,
Cimişlia,
Cimişlia, str. Alexandru cel Bun, 135A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/15/2021 11:51:26 AM
Last edited
10/22/2021 4:02:31 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrari de reparatie capitala al acoperisului OS Topala
Lucrari de reparatie capitala al acoperisului OS Topala
Status
Active
Estimated value
607000 MDL
ID
4bf52650-83cd-4e90-9681-346b8e8464af
Minimal step
6070
Period of validity of the contract
From 11/21/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/2/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
DUAE
Formularul standard al Documentului Unic de achizitii european
Evaluation criteria/evaluation factors
10/15/2021 12:13:17 PM
Pozitia 15 CE30A ce norma pentru Scînduri de răşinoase? Multumim anticipat
25.10.2021 14:32
Response to clarification: Buna ziua! Norma este de 0,01m3.
Lot name : Lucrari de reparatie capitala al acoperisului OS Topala
607000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
607,000.00
MDL
Clarification period:
10/15/2021 12:13:17 PM - 10/27/2021 1:00:00 PM
10/15/2021 12:13:17 PM - 10/27/2021 1:00:00 PM
Bidding period:
10/27/2021 1:00:00 PM - 11/1/2021 2:00:00 PM
10/27/2021 1:00:00 PM - 11/1/2021 2:00:00 PM