- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
LOTUL I „Lucrări de reparație capitală a depozitelor de produse alimentare din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți pentru anul 2021 ”
LOTUL I „Lucrări de reparație capitală a depozitelor de produse alimentare din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți pentru anul 2021 ”
LOTUL I „Lucrări de reparație capitală a depozitelor de produse alimentare din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți pentru anul 2021 ”
Information about the contracting authority
Name
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Fiscal code / IDNO
1008601000639
Address
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Ivano Franco 44
Web site
--------
Contact
Name and surname
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Contact phone
/231/71003
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
10/15/2021 11:46:01 AM
Last edited
10/22/2021 11:00:00 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : LOTUL I „Lucrări de reparație capitală a depozitelor de produse alimentare din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți pentru anul 2021”
LOTUL I „Lucrări de reparație capitală a depozitelor de produse alimentare din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți pentru anul 2021”
Status
The procedure did not take place
Estimated value
96000 MDL
ID
d7d78c14-04dc-4160-9f2e-4080db78ca8e
Minimal step
38.4
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 12:49:29 PM Till 12/31/2021 12:49:29 PM
Link to tender
Tender start
From 10/25/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
anunt de participare privind achizitionarea lucrarilor de reparatie capitala adepozitelor de produse alimentare.pdf
invitatie de participare
Tender notice
10/15/2021 11:51:20 AM
caiet de sarcini la lucrarie de reparatie capitala a depozitelor de produse alimentare.pdf
caiet de sarcini
Technical specifications
10/15/2021 11:51:20 AM
docum standart lucrari de reparatie capitala a depozitelor de produse alimentare din cadrul cptr copii balti.pdf
documentatia standart
Clarifications for participants
10/15/2021 11:51:20 AM
new duae_ro_lucrari de reparatie capitala la deoizitele de produse alimentare.doc
DUAE
Qualification criteria
10/15/2021 11:51:20 AM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
96,000.00
MDL
Clarification period:
10/15/2021 11:51:20 AM - 10/19/2021 11:00:00 AM
10/15/2021 11:51:20 AM - 10/19/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
10/19/2021 11:00:00 AM - 10/22/2021 11:00:00 AM
10/19/2021 11:00:00 AM - 10/22/2021 11:00:00 AM