- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de instalare de burlane
Instalarea de burlane pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele
Instalarea de burlane pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele
Information about the contracting authority
Name
Regiment de Aviaţie
Fiscal code / IDNO
1006601001230
Address
MD-5028,
MOLDOVA,
s.Lunga (r-l Floreşti),
Floreşti,
Lunga
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/15/2021 11:43:16 AM
Last edited
10/29/2021 10:00:00 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de instalare de burlane
Lucrări de demontare parțială și montare a sistemelor de evacuare a apelor de pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele
Status
The procedure did not take place
Estimated value
108333.33 MDL
ID
58d39dfe-41a8-4f6a-bc63-039bdfe011c5
Procurement procedure documents
anexa 13.docx
Declarația privind lista principalelor lucrări executate
Award documentation
10/22/2021 10:45:53 AM
anexa 15.docx
Declarația privind personalul de specialitate
Award documentation
10/22/2021 10:45:53 AM
anexa 13.docx
Declarația privind lista principalelor lucrări executate
Award documentation
10/22/2021 10:45:53 AM
anexa 15.docx
Declarația privind personalul de specialitate propus
Award documentation
10/22/2021 10:45:53 AM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
108,333.33
MDL
Clarification period:
10/22/2021 10:45:53 AM - 10/26/2021 12:00:00 PM
10/22/2021 10:45:53 AM - 10/26/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
10/26/2021 12:00:00 PM - 10/29/2021 10:00:00 AM
10/26/2021 12:00:00 PM - 10/29/2021 10:00:00 AM