- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Apă potabilă necesară pentru anul 2022
Apă potabilă necesară pentru anul 2022
Apă potabilă necesară pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Fiscal code / IDNO
1003600150783
Address
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/13/2021 11:14:08 AM
Last edited
11/10/2021 10:48:56 AM
MTender ID
CPV code
41100000-0
-
Apă naturală brută
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lot 1. Apă potabilă plată
Ambalaj: butelii din policarbonat cu capacitatea de 19 litri. Culere (dozatoare) în folosinţă gratuită pe toată perioada valabilităţii contractului - 80 bucăţi
Status
Canceled procedure
Estimated value
248000 MDL
ID
1e1f9ce7-d891-4e23-95eb-cc269f2efa3a
Minimal step
2480
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 12:21:25 PM Till 12/30/2022 12:21:25 PM
Link to tender
Tender start
From 10/26/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Rugăm să reevaluați valoarea estimată pentru această licitație, prețul per butelie 19L.
13.10.2021 12:03
Response to clarification: grupul de lucru a stabilit valoarea estimativă conform surselor financiare disponibile.
80 culere sau pompe macanice ?
15.10.2021 08:29
Response to clarification: 80 culere
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
248,000.00
MDL
Clarification period:
10/13/2021 11:23:33 AM - 10/19/2021 4:00:00 PM
10/13/2021 11:23:33 AM - 10/19/2021 4:00:00 PM
Bidding period:
10/19/2021 4:00:00 PM - 10/25/2021 1:00:30 PM
10/19/2021 4:00:00 PM - 10/25/2021 1:00:30 PM