- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări generale de construcție a cazangeriei pentru Gradinita de Copii ”Andries” din satul Vadul lui Isac, r-nul Cahul.
Lucrări generale de construcție a cazangeriei pentru Gradinita de Copii ”Andries” din satul Vadul lui Isac, r-nul Cahul.
Lucrări generale de construcție a cazangeriei pentru Gradinita de Copii ”Andries” din satul Vadul lui Isac, r-nul Cahul.
Information about the contracting authority
Name
primaria Vadul lui Isac
Fiscal code / IDNO
1007601007077
Address
5321,
MOLDOVA,
s.Vadul lui Isac,
Cahul,
Vadul lui Isac
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/13/2021 9:42:43 AM
Last edited
10/21/2021 10:00:00 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări generale de construcție a cazangeriei pentru Gradinita de Copii ”Andries” din satul Vadul lui Isac, r-nul Cahul
Lucrări generale de construcție a cazangeriei pentru Gradinita de Copii ”Andries” din satul Vadul lui Isac, r-nul Cahul
Status
The procedure did not take place
Estimated value
174200 MDL
ID
f5f11fbd-8d9a-44a1-a06d-769732e8466b
Minimal step
1
Period of validity of the contract
From 10/23/2021 9:55:17 AM Till 12/31/2021 10:55:17 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
anunt de participare cazangerie gradinita pdf.pdf
anunt de participare cazangerie gradinita
Tender notice
10/13/2021 10:36:28 AM
caiet de sarcini cazangeria gradinita pdf.pdf
caiet de sarcini cazangeria
Technical specifications
10/13/2021 10:36:28 AM
duae 2021 cazangerie grădinită.docx
-duae 2021 cazangerie
Award documentation
10/13/2021 11:12:19 AM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
174,200.00
MDL
Clarification period:
10/13/2021 10:36:28 AM - 10/18/2021 10:00:00 AM
10/13/2021 10:36:28 AM - 10/18/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
10/18/2021 10:00:00 AM - 10/21/2021 10:00:00 AM
10/18/2021 10:00:00 AM - 10/21/2021 10:00:00 AM