- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de construcție a rețelelor de iluminare stradală str. Chișinăului din mun. Hîncești
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Lucrări de construcție a rețelelor de iluminare stradală str. Chișinăului din mun. Hîncești
Lucrări de construcție a rețelelor de iluminare stradală str. Chișinăului din mun. Hîncești
Procurement procedure documents
-ANUNȚ DE PARTICIPARE
Award documentation
10/11/2021 11:50:40 AM
-CAIET DE SARCINI
Award documentation
10/11/2021 11:50:40 AM
-DOCUMENTAȚIA STANDARD
Award documentation
10/11/2021 11:50:40 AM
-ANUNȚ DE PARTICIPARE
Award documentation
10/18/2021 2:23:09 PM
-CAIET DE SARCINI
Award documentation
10/18/2021 2:23:09 PM
-DOCUMENTAȚIA STANDARD
Award documentation
10/18/2021 2:23:09 PM
11.10.2021 15:49
Response to clarification: Stilpi rotunzi din beton armat H=11m
12.10.2021 11:39
Response to clarification: Stilpi din beton armat Centrifugati SK-105/5
13.10.2021 13:48
Response to clarification: Stilpi din beton armat Centrifugati SK-105/5
13.10.2021 09:51
Response to clarification: Nu avem proiect tehnic Se va repara capital linia existenta cu schimbarea stilpilor si a corpurilor de iluminat SIPul nu se schimba se demonteaza si se monteaza la loc.
13.10.2021 09:52
Response to clarification: SIPul ramine cel vechi se demonteaza si monteaza la loc
18.10.2021 11:31
Response to clarification: Deoarece aceste lucrări și le asumă autoritatea contractantă
18.10.2021 11:32
Response to clarification: Montarea Sip nu se adaugă la manopera.
20.10.2021 10:12
Response to clarification: piloni analog CK 105-5
21.10.2021 10:23
Response to clarification: Piloni de beton armat centrifugati analogic cu pilonii SK 105/5(din Ucraina)
21.10.2021 10:23
Response to clarification: Da daca sint pilonii SB care se produc in Romania.In orice caz trebue sa fie piloni din beton armat centrifugati 10.5m
Bid evaluation
Estimated value without VAT10/11/2021 11:50:40 AM - 10/23/2021 10:23:57 AM
10/23/2021 10:23:57 AM - 11/1/2021 10:23:57 AM