- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
Information about the contracting authority
Name
Primaria Singerei
Fiscal code / IDNO
1007601002223
Address
MD-6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
str. Independentei, 124
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/11/2021 10:25:34 AM
Last edited
10/12/2021 2:48:31 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
Procurement procedure documents
anunt_de_participare teren.semnat.pdf
-Anunt de participare
Award documentation
10/11/2021 10:34:12 AM
caiet de sarcini teren fotbal.semnat.pdf
Caiet de sarcini-
Award documentation
10/11/2021 10:34:12 AM
document standart_lucrari teren.semnat.pdf
-documentatia standart
Award documentation
10/11/2021 10:34:12 AM
document standart_lucrari teren.semnat 2.pdf
-documentatia standart
Award documentation
10/12/2021 11:32:45 AM
Punctul 17 din criterii este specificat diriginte de șantier Apeduct și canalizare de ce este nevoie?
11.10.2021 14:27
Response to clarification: Nu este nevoie o să scoatem.
Dupa cum întelegem suprafata terenului va rămine din beton altceva nu este preconizat?
12.10.2021 13:20
Response to clarification: Conform devizului de cheltuieli
Lot name : Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
552623.47 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
552,623.47
MDL
Clarification period:
10/11/2021 10:34:12 AM - 10/18/2021 10:00:00 AM
10/11/2021 10:34:12 AM - 10/18/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
10/18/2021 10:00:00 AM - 10/25/2021 10:00:00 AM
10/18/2021 10:00:00 AM - 10/25/2021 10:00:00 AM