- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Echipament si accesorii pentru computer
Dotarea laboratoarelor cu tehnica de calcul
Dotarea laboratoarelor cu tehnica de calcul
Information about the contracting authority
Name
I.P Centrul de Excelenta in Energetica si Electronica
Fiscal code / IDNO
1016620006150
Address
MD 2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Melestiu, 12
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/11/2021 10:05:42 AM
Last edited
10/11/2021 2:03:21 PM
MTender ID
CPV code
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Echipament si accesorii pentru computer
Dotarea laboratoarelor cu tehnica de calcul
Procurement procedure documents
documentatia_standard_1633932347.semnat.pdf
Documentatia standard
Award documentation
10/11/2021 2:03:21 PM
No questions posted
Lot name : Echipament si accesorii pentru computer
532392 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
532,392.00
MDL
Clarification period:
10/11/2021 2:03:21 PM - 10/21/2021 2:00:00 PM
10/11/2021 2:03:21 PM - 10/21/2021 2:00:00 PM
Bidding period:
10/21/2021 2:00:00 PM - 11/1/2021 3:00:00 PM
10/21/2021 2:00:00 PM - 11/1/2021 3:00:00 PM