- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație a acoperișului la clădirea administrativă a Centrului Național de Transfuzie a Sângelui din str. Decebal, 113, mun. Balți
1. Executarea stratului de protecție si de hidro-termoizolare din spuma poliuritanica (celule inchise cu densitata 45-60 kg/m3) grosime 24 mm prin pulverizare aeriena (pentru acoperiș plat) (Componenta A=l,2 kg/m2. Componenta B=l,2 kg/m2) – 300 m2 2. Executarea stratului de hidroizolare din polimeri bitum-cauciuc grosime 2 mm cu agregatul RX-25 la plansee, acoperiș. (Membrana hidroizolanta poliurea 1,2 mm, strat de protetie UV 0,8mm) (Componenta A=0,75 kg/m2. Componenta B=0,75 kg/m2) – 300 m2 3. Termoizolarea exterioara pereților a clădirilor cu tencuieli fine pe termoizolant (sisteme cu fixare rigida a termoizolantului), suprafața pereților neteda: cu placi de polistiren – 50 m2
1. Executarea stratului de protecție si de hidro-termoizolare din spuma poliuritanica (celule inchise cu densitata 45-60 kg/m3) grosime 24 mm prin pulverizare aeriena (pentru acoperiș plat) (Componenta A=l,2 kg/m2. Componenta B=l,2 kg/m2) – 300 m2 2. Executarea stratului de hidroizolare din polimeri bitum-cauciuc grosime 2 mm cu agregatul RX-25 la plansee, acoperiș. (Membrana hidroizolanta poliurea 1,2 mm, strat de protetie UV 0,8mm) (Componenta A=0,75 kg/m2. Componenta B=0,75 kg/m2) – 300 m2 3. Termoizolarea exterioara pereților a clădirilor cu tencuieli fine pe termoizolant (sisteme cu fixare rigida a termoizolantului), suprafața pereților neteda: cu placi de polistiren – 50 m2
Information about the contracting authority
Name
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Fiscal code / IDNO
1006601004242
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/8/2021 1:19:31 PM
Last edited
10/8/2021 1:25:32 PM
MTender ID
CPV code
45260000-7
-
Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Best cost to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație a acoperișului la clădirea administrativă a Centrului Național de Transfuzie a Sângelui din str. Decebal, 113, mun. Balți
Prețul ofertei 300000/P(n) x 80 Perioada de execuție 30/P(n) x 10 Perioada de garanție asupra lucrărilor P(n)/60 x 10
Procurement procedure documents
anunț de participare lucrări de reparație a acoperișului, repetat.pdf
-
Award documentation
10/8/2021 1:25:32 PM
No questions posted
Lot name : Lucrări de reparație a acoperișului la clădirea administrativă a Centrului Național de Transfuzie a Sângelui din str. Decebal, 113, mun. Balți
250000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
250,000.00
MDL
Clarification period:
10/8/2021 1:25:32 PM - 10/15/2021 9:00:00 AM
10/8/2021 1:25:32 PM - 10/15/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
10/15/2021 9:00:00 AM - 10/22/2021 10:00:00 AM
10/15/2021 9:00:00 AM - 10/22/2021 10:00:00 AM