- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Marfuri de uz gospodăresc (mături)
Marfuri de uz gospodăresc (mături)
Marfuri de uz gospodăresc (mături)
Information about the contracting authority
Name
Universitatea de Stat din Moldova
Fiscal code / IDNO
1006600064263
Address
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Alexe Mateevici 60
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/6/2021 9:29:07 AM
Last edited
10/6/2021 9:45:27 AM
MTender ID
CPV code
39200000-4
-
Accesorii de mobilier
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Maturi de malai
Mătură de mălai, calitativă, cusută în 3 rânduri, înălțimea măturii de 75-80 cm și lățimea de 20-26cm.
Status
Active
Estimated value
7500 MDL
ID
8135cfce-a377-4110-b521-1d79dd36f580
Minimal step
75
Period of validity of the contract
From 10/13/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/11/2021 3:00:00 PM
Lot name : Maturi de curte
Mătură din plastic dur cu coadă din lemn, rezistentă la uzură, rigidă, lungimea periei 30cm-35cm, lungimea cozii 120cm-150cm.
Status
Active
Estimated value
835 MDL
ID
2d64bc21-785e-4988-bdee-db675b331786
Minimal step
8.35
Period of validity of the contract
From 10/13/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/11/2021 3:18:30 PM
Lot name : Maturi de gradina
Mătură din plastic dur cu coadă din lemn, rezistentă la uzură, rigidă, lățimea periei 30cm-35cm, lungimea cozii 120cm-150cm.
Status
Active
Estimated value
3750 MDL
ID
2cff6db1-d38d-40e7-97b4-8fe18c888fcb
Minimal step
37.5
Period of validity of the contract
From 10/13/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/11/2021 3:37:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Maturi de malai
7500 MDL
Lot name : Maturi de curte
835 MDL
Lot name : Maturi de gradina
3750 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
12,085.00
MDL
Clarification period:
10/6/2021 9:45:27 AM - 10/8/2021 12:00:00 AM
10/6/2021 9:45:27 AM - 10/8/2021 12:00:00 AM
Bidding period:
10/8/2021 12:00:00 AM - 10/11/2021 12:00:00 AM
10/8/2021 12:00:00 AM - 10/11/2021 12:00:00 AM