- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de demontare și instalare a aparatelor de aer condiționat (repetat)
Servicii de demontare și instalare a aparatelor de aer condiționat (repetat)
Servicii de demontare și instalare a aparatelor de aer condiționat (repetat)
Information about the contracting authority
Name
IS "Directia pentru Exploatarea Imobilului"
Fiscal code / IDNO
1003600164771
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chisinau, str. V.Alecsandri 78
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/6/2021 9:05:29 AM
Last edited
10/11/2021 8:00:00 AM
MTender ID
CPV code
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de demontare şi de instalare a aparatelor de aer condiţionat
Servicii de demontare şi de instalare a aparatelor de aer condiţionat
Status
The procedure did not take place
Estimated value
12000 MDL
ID
30c49479-3f11-462d-bd4b-785c0de33cd8
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
12,000.00
MDL
Clarification period:
10/6/2021 10:10:05 AM - 10/7/2021 3:00:00 PM
10/6/2021 10:10:05 AM - 10/7/2021 3:00:00 PM
Bidding period:
10/7/2021 3:00:00 PM - 10/11/2021 8:00:00 AM
10/7/2021 3:00:00 PM - 10/11/2021 8:00:00 AM