- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Reconstrucția stadioanelor de fotbal la instituțiile de învățământ
Reconstrucția stadioanelor de fotbal la instituțiile de învățământ
Reconstrucția stadioanelor de fotbal la instituțiile de învățământ
Information about the contracting authority
Name
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Fiscal code / IDNO
1007601010493
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/4/2021 3:32:22 PM
Last edited
11/11/2021 5:41:09 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Reconstrucția stadioanelor de fotbal la instituțiile de învățământ
Reconstrucția stadioanelor de fotbal la instituțiile de învățământ
Status
Canceled procedure
Estimated value
42067000 MDL
ID
92d34c38-a432-46a5-b372-6b40f9c13c1a
Procurement procedure documents
În conformitate cu prevederile anunțului de participare sunt solicitate contractele de munca cu angajații. Atenționam autoritatea contractanta ca contractele de munca cu angajații conțin informații confidențiale dintre angajator și angajat. Informațiile privind personalul se conțin în Anexa 15 solicitata. Solicitam respectuos excluderea cerinței de a prezenta contractele de munca.
15.10.2021 16:21
Response to clarification: Bună ziua, este suficient să completați anexa nr. 15, indicând numărului și data contractului încheiat cu angajatul.
În lista cantităților de lucrări nu se regăsesc lucrările de montare a Shock Pad-ului. Aceste lucrari nu vor fi executate sau au fost omise neintentionat in caietul de sarcini?
18.10.2021 08:31
Response to clarification: Lucrările respective, nu vor fi executate.
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
42,067,000.00
MDL
Clarification period:
10/4/2021 3:36:59 PM - 10/20/2021 10:00:00 AM
10/4/2021 3:36:59 PM - 10/20/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
10/20/2021 10:00:00 AM - 11/8/2021 11:00:00 AM
10/20/2021 10:00:00 AM - 11/8/2021 11:00:00 AM