- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație a accesului din str. Melestiu către Lacul nr.1 din parcul „Valea Trandafirilor” ridicarea nivelului landșaftului, curățirea și amenajarea izvoarelor, restabilirea aleii, amenajarea pistei pentru bicicliști, instalarea iluminatului nocturn REPETAT
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație a accesului din str. Melestiu către Lacul nr.1 din parcul „Valea Trandafirilor” REPETAT
Lucrări de reparație a accesului din str. Melestiu către Lacul nr.1 din parcul „Valea Trandafirilor” ridicarea nivelului landșaftului, curățirea și amenajarea izvoarelor, restabilirea aleii, amenajarea pistei pentru bicicliști, instalarea iluminatului nocturn REPETAT
Procurement procedure documents
Caiet de sarcini forme arhitecturale mici și utilaje
Technical specifications
10/4/2021 1:22:46 PM
Caiet de sarcini ie demontare
Technical specifications
10/4/2021 1:22:46 PM
Caiet de sarcini iee
Technical specifications
10/4/2021 1:22:46 PM
Caiet de sarcini lucrări de construcții
Technical specifications
10/4/2021 1:22:46 PM
Caiet de sarcini str. Melestiu, amenajarea
Technical specifications
10/4/2021 1:22:46 PM
Caiet de sarcini, parcul str. Melestiu, teren sportiv
Technical specifications
10/4/2021 1:22:46 PM
Proiect de execuție Parcul ,,Valea Trandafirilor”
Samples / sketches
10/4/2021 1:22:46 PM
18.10.2021 16:23
Response to clarification: Toată documentația atașată de autoritatea contractantă în sistemul electronic SIA RSAP corespunde tuturor exigențelor și ultimelor modificări și cerințe în domeniul achizițiilor publice.
20.10.2021 14:25
Response to clarification: Bună ziua! Transfer la contul autorității contractante! Pretura sectorului Botanica mun. Chișinău, str. Teilor 10, MD-2043 c.f. 1007601009602 IBAN: MD78TRPCDV518410A01865AA TREZMD2X Ministerul Finanțelor - Trezoreria de Stat
Bid evaluation
Estimated value without VAT10/4/2021 1:22:46 PM - 10/20/2021 4:23:05 PM
10/20/2021 4:23:05 PM - 10/31/2021 4:23:05 PM