- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe
Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe
Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe
Information about the contracting authority
Name
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Fiscal code / IDNO
1007601010493
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/1/2021 4:52:44 PM
Last edited
10/15/2021 1:46:29 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe (prin Acord-cadru)
Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe (prin Acord-cadru)
Procurement procedure documents
În conformitate cu prevederile anunțului de participare sunt solicitate contractele de munca cu angajații. Atenționam autoritatea contractanta ca contractele de munca cu angajații conțin informații confidențiale dintre angajator și angajat. Informațiile privind personalul se conțin în Anexa 15 solicitata. Solicitam respectuos excluderea cerinței de a prezenta contractele de munca.
15.10.2021 16:22
Response to clarification: Bună ziua, este suficient să completați anexa nr. 15, indicând numărului și data contractului încheiat cu angajatul.
Poziția 16 din caietul de sarcini, va rugam sa indicați ce fel de porți solicitați.
Poziția 17. Tipul de plasa solicitat. Indicați parametrii.
Poziția 19 a caietului de sarcini. Indicați grosimea pasajului.
Poziția 38. Indicați tipul și parametrii plasei necesare.
Poziția 39. Solicitam respectuos sa indicați parametrii stilpului de metal la teren de baschet in conditiile in care caietul de sarcini prevede construcția terenului de minifotbal
18.10.2021 09:31
Response to clarification: Pozitia 16 - conform standardelor Pozitia 17 - plasa rabita, grosimea 3 mm Poziția 19 - 6 cm Parametrii stalpilor - teava profilata de 100x100 mm, grosimea 3 mm
Lot name : Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe (prin Acord-cadru)
12500000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
12,500,000.00
MDL
Clarification period:
10/1/2021 4:57:20 PM - 10/18/2021 10:00:00 AM
10/1/2021 4:57:20 PM - 10/18/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
10/18/2021 10:00:00 AM - 11/4/2021 11:00:00 AM
10/18/2021 10:00:00 AM - 11/4/2021 11:00:00 AM