- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
(repetat) „Reparația capitală a părții carosabile din str. Independenței mun. Bălți (Etapa I - de la str.Pușkin pînă la str. Stamati)”, conform necesităților DGC a Primăriei mun.Bălți
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : (repetat) „Reparația capitală a părții carosabile din str. Independenței mun. Bălți (Etapa I - de la str.Pușkin pînă la str. Stamati)”, conform necesităților DGC a Primăriei mun.Bălți
(repetat) „Reparația capitală a părții carosabile din str. Independenței mun. Bălți (Etapa I - de la str.Pușkin pînă la str. Stamati)”, conform necesităților DGC a Primăriei mun.Bălți a.2021 – 3 000 000.00 lei cu TVA – de la str.A.Pușkin până la intersecția cu str.31 August a.2022 – 6 645 360.00 lei cu TVA – de la intersecția cu str.31 August pînă la str.Stamati
Procurement procedure documents
forma nr.5
Award documentation
10/1/2021 4:24:42 PM
documentatia standard - formulare, caiet de sarcini, contract-model
Award documentation
10/1/2021 4:24:42 PM
forma nr.5
Award documentation
10/1/2021 4:24:42 PM
anunt de participare
Award documentation
10/1/2021 4:44:56 PM
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT10/1/2021 4:24:42 PM - 10/11/2021 10:00:00 AM
10/11/2021 10:00:00 AM - 10/19/2021 10:00:00 AM