- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
REACTIVI CHIMICI SI CONSUMABILE DE LABORATOR
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : LOT 1 Reactive şi consumabile pentru analizatorul automat biochimic A-25 (tip închis)
ASAT (GOT) cu ambalaj special pentru A-25
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 9:00:00 AM
Lot name : LOT 2 cuva mixer metalic
compatibila German Betip Trombostat,1 canal, , PS,amb5000buc
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 9:18:30 AM
Lot name : LOT 3 Cuve pentru ser
2 ml 1000buc /set dimensiuni 13,75*24,90.prezenta mostrei obligatoriu
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 9:37:00 AM
Lot name : LOT 4 M-52 Diluent 20 l
pentru analizator hematologic Mindray
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 9:55:30 AM
Lot name : LOT 5 M-52 Diff Lyze, set 4fl x 500ml
pentru analizator hematologic Mindray
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 10:14:00 AM
Lot name : LOT 6 M-52 LH Lyze, set 4fl x 100ml
pentru analizator hematologic Mindray
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 10:32:30 AM
Lot name : LOT 7 M-53 Probe Cleacner, 1fl x 50ml
pentru analizator hematologic Mindray
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 10:51:00 AM
Lot name : LOT 8 material de control 3fl x 3ml.
pentru analizator hematologic Mindray
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 11:09:30 AM
Lot name : LOT 9 hirtie pentru p/u aparatul Mindray
pentru analizator hematologic Mindray
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 11:28:00 AM
Lot name : LOT 10 HBsAg 96 teste in set
set
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 11:46:30 AM
Lot name : LOT 11 Anti HB core Ag sumar,
set
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 12:05:00 PM
Lot name : LOT 12 Anti HCV sumar
set
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 12:23:30 PM
Lot name : LOT 13 Anti HDV sumar
set
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 12:42:00 PM
Lot name : LOT 14 Ulei de imersie, fl(1l)
flacon
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 1:00:30 PM
Lot name : LOT 15 Ţoliclon Anti-A
flacon
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 1:19:00 PM
Lot name : LOT 16 Toliclon Anti_B
flacon
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 1:37:30 PM
Lot name : LOT 17 Ţoliclon Anti-D Super, fl
flacon
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 1:56:00 PM
Lot name : LOT 18 Tromboplastina -Li
cu substanta activa lichida , ml /HELENA 100ml/1000 determinari
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 2:14:30 PM
Lot name : LOT 19 Control patologic Helena
flacon
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 2:33:00 PM
Lot name : LOT 20 Control normal Helena
flacon
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 2:51:30 PM
Lot name : LOT 21 Combina 8
pentru aparat Mission U 500
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 3:10:00 PM
Lot name : LOT 22 Eprubete
cu citrat de sodiu3,8% 2,5ml
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 3:28:30 PM
Lot name : LOT 23 Azopiram
Sol. Azopiram, set 4 flacoane, pt 100 ml sol. (2x50 ml)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 10:00:00 AM
Lot name : LOT 24 RPR Carbon antigen
set 100 teste ,
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 10:18:30 AM
Lot name : LOT 25 vopsea Romanovschi-Gimza
fl de 1000ml
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 1:00:00 AM Till 4/1/2022 12:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/22/2021 10:37:00 AM
Procurement procedure documents
ANUNT DE PARTICIPARE SEMNAT
Tender notice
10/8/2021 10:22:24 AM
DOCUMENTATIE STANDARD REACTIVI SEMNAT
Award documentation
10/8/2021 10:22:24 AM
DOCUMENTATIE STANDARD REACTIVI WORD
Award documentation
10/8/2021 10:22:24 AM
13.10.2021 09:27
Response to clarification: cantitatea cuvelor in ambalaj 1000 buc. in documentatia de atribuire s-a efectuat o eroare tehnica (in loc de 5000, trebuie sa fie 1000).
Bid evaluation
Estimated value without VAT10/8/2021 10:22:24 AM - 10/14/2021 9:00:00 AM
10/14/2021 9:00:00 AM - 10/21/2021 2:00:00 PM