- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Fileu de peste
Fileu de peste Merlucius hubbsi neglazurat fără gheață, fără piele, greutatea 120-200 gr bucata, pentru IET 214, 202 anul 2021
Fileu de peste Merlucius hubbsi neglazurat fără gheață, fără piele, greutatea 120-200 gr bucata, pentru IET 214, 202 anul 2021
Information about the contracting authority
Name
Primaria or.Singera
Fiscal code / IDNO
1007601010596
Address
2091,
MOLDOVA,
or.Sîngera,
mun.Chişinău,
or.Singera str.31 august nr.22
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/30/2021 10:36:41 AM
Last edited
9/30/2021 10:43:14 AM
MTender ID
CPV code
15211000-0
-
File de peşte
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Fileu de peste
Fileu de peste Merlucius hubbsi neglazurat fără gheață, fără piele, greutatea 120-200 gr bucata, pentru IET 214, 202 anul 2021
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Fileu de peste
40000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
40,000.00
MDL
Clarification period:
9/30/2021 10:43:14 AM - 10/4/2021 12:00:00 PM
9/30/2021 10:43:14 AM - 10/4/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
10/4/2021 12:00:00 PM - 10/7/2021 12:00:00 PM
10/4/2021 12:00:00 PM - 10/7/2021 12:00:00 PM