- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Jaluzele
Jaluzele
Jaluzele
Information about the contracting authority
Name
IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Fiscal code / IDNO
1003600153360
Address
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 5/2
Web site
--------
Contact
Name and surname
Cecoi Mariana
Contact phone
0-22-53-16-33, 079436345
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
9/30/2021 9:01:39 AM
Last edited
9/30/2021 9:07:32 AM
MTender ID
CPV code
39500000-7
-
Articole textile
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Jaluzele verticale din stofă
Componența materialelor jaluzelelor verticale este: Fișii de material textil impregnate cu poliuretan aseptic, antistatic și lavabile, care nu sunt toxice, au stabilire dimensională bună și vizibilitate nulă sau mediu. Dimensiunile jaluzelelor 89-90mm lățime Casetă din aluminiu vopsit de culoarea albă Mecanism de comandă redactor (să fie ușor de strâns/acționat) Culorile vor fi coordonate cu beneficiarul Măsurarea, confecționarea, livrarea și instalarea se efectuează de către vânzător
Status
Active
Estimated value
30000 MDL
ID
f905d993-2e2a-4d7e-90be-d827cb5ba1b8
Minimal step
300
Period of validity of the contract
From 10/14/2021 9:03:48 AM Till 12/31/2021 10:03:48 AM
Link to tender
Tender start
From 10/8/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Jaluzele verticale din stofă
30000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
30,000.00
MDL
Clarification period:
9/30/2021 9:07:32 AM - 10/4/2021 9:00:00 AM
9/30/2021 9:07:32 AM - 10/4/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
10/4/2021 9:00:00 AM - 10/7/2021 9:00:00 AM
10/4/2021 9:00:00 AM - 10/7/2021 9:00:00 AM