- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de confecționare și instalare a ușei și obloanelor din metal
Confecționarea și instalarea obloanelor din metal la fereastră, și a ușei din metal la intrare în încăpere.
Confecționarea și instalarea obloanelor din metal la fereastră, și a ușei din metal la intrare în încăpere.
Information about the contracting authority
Name
Direcția regională „Nord” a IGC
Fiscal code / IDNO
1007601000676
Address
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Stefan cel Mare 140A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/30/2021 8:17:30 AM
Last edited
10/7/2021 9:00:00 AM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest cost
Bid lot list
Lot name : Servicii de confecționare și instalare.
Confecționarea și instalarea obloanelor din metal la fereastră, și a ușei din metal.
Status
The procedure did not take place
Estimated value
16666.67 MDL
ID
5948286c-327a-4a7d-9e1d-7ab5cb053161
Minimal step
200
Period of validity of the contract
From 10/11/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:25:34 AM
Link to tender
Tender start
From 10/8/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
16,666.67
MDL
Clarification period:
9/30/2021 8:28:12 AM - 10/5/2021 9:00:00 AM
9/30/2021 8:28:12 AM - 10/5/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
10/5/2021 9:00:00 AM - 10/7/2021 9:00:00 AM
10/5/2021 9:00:00 AM - 10/7/2021 9:00:00 AM