- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Reparaţia capitală a unui sector de stradă dins. Vărvăreuca ( str. M. Eminescu pichetul 6+00 – 7+62 str. Independenţei 78m )
Reparaţia capitală a unui sector de stradă dins. Vărvăreuca ( str. M. Eminescu pichetul 6+00 – 7+62 str. Independenţei 78m )
Reparaţia capitală a unui sector de stradă dins. Vărvăreuca ( str. M. Eminescu pichetul 6+00 – 7+62 str. Independenţei 78m )
Information about the contracting authority
Name
Primaria Varvareuca
Fiscal code / IDNO
1007601009266
Address
MD-5040,
MOLDOVA,
s.Vărvăreuca,
Floreşti,
s. Varvareuca
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/30/2021 6:09:59 AM
Last edited
10/4/2021 3:17:42 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Reparaţia capitală a unui sector de stradă dins. Vărvăreuca ( str. M. Eminescu pichetul 6+00 – 7+62 str. Independenţei 78m )
Reparaţia capitală a unui sector de stradă dins. Vărvăreuca ( str. M. Eminescu pichetul 6+00 – 7+62 str. Independenţei 78m )
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Reparaţia capitală a unui sector de stradă dins. Vărvăreuca ( str. M. Eminescu pichetul 6+00 – 7+62 str. Independenţei 78m )
776000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
776,000.00
MDL
Clarification period:
9/30/2021 6:39:49 AM - 10/7/2021 9:00:00 AM
9/30/2021 6:39:49 AM - 10/7/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
10/7/2021 9:00:00 AM - 10/12/2021 10:00:00 AM
10/7/2021 9:00:00 AM - 10/12/2021 10:00:00 AM